Oficiální informace

Jsou rozhodnutí, která se nedělají lehko a toto mezi ně rozhodně patří.

TRUCKFEST MÁ LETOS PŘESTÁVKU.

Loňský ročník byl z organizačního pohledu velmi úspěšný a až na pár drobností proběhlo vše poměrně hladce. Počasí však mělo jiný názor a přilákalo na letiště jen věrné a pravidelné návštěvníky. Těm patří naše obrovské díky za to, že nepodlehli chladnému a deštivému počasí. Odměnou jim bylo i to, že již na sobotní podvečerní program se ukázalo slunce a bylo příjemně až do noci.

V každoročním kolotoči příprav, kdy se ještě několik týdnů po Truckfestu pracuje na ročníku uplynulém a současně se přechází na přípravu ročníku příštího však není čas na nějaké resty. Potřebujeme proto nějaký čas na to, dát zase vše do pořádku.

Truckfest ale rozhodně nekončí. Potřebuje se jenom znovu nadechnout, aby mohl již od příštího roku fungovat naplno a přinášet radost všem příznivcům a účastníkům.

Po konzultacích s vystavovateli dojde k nějakým změnám a úpravám celé koncepce, o kterých vás budeme již brzy informovat.

Letos tedy můžeme druhý víkend v září navštívit třeba koncert Kabátu na Vypichu nebo další akce, ale již příští rok se těšíme na setkání se všemi příznivci největší truckerské akce u nás.

Věříme, že přestávka neublíží sympatiím pravidelných účastníků a naopak přispěje k zamyšlení a také se budeme všichni více těšit na Truckfest 2015.

Děkujeme všem, kteří pošlou své názory a návrhy k organizaci akce a nabízíme i možnost účastnit se aktivně v některých organizačních skupinách.

 

Klid na cestách přeje Josef Štefka