Jízda legendou – soutěž firmy Alfavaria

ALFAVARIA aneb dárek, který vám firmy na zážitky nenabídnou

Kenworth. Americký truck, legenda mezi tahači. Přezdívají mu „mravenečník“. Typicky protáhlý tvar kabiny, fantastický výhled, dřevem vykládaný interiér, 450 koňských sil pod kapotou – to všechno si můžete osahat a zažít na vlastní kůži. Jak? Na výběr máte dvě možnosti – správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku nebo zadat při nákupu v e-shopu ALFAVARIA Group speciální kód LVZNC6X6W, s nímž zároveň ušetříte 8 % z ceny při nákupu profesionálního nářadí prémiových značek Makita, Nilfisk, Knipex a jiných.

Další informace o podmínkách soutěže o dárek, který vám firmy na zážitky nenabídnou, naleznete na webu Jizdalegendou.cz Soutěžíme o 2 tříhodinové jízdy v jednom z mála Kenworthů, které po České republice jezdí. Náš truck je výjimečný dvakrát – zahrál si ve filmovém hitu první poloviny devadesátých let Fontána pro Zuzanu II., kde jej řídil Paľo Habera. Soutěž trvá do 30.11.2012, výherci obdrží dárkový certifikát, samotné jízdy proběhnou na přelomu jara a léta 2013.

ALFAVARIA Group s. r.o., český prodejce profesionálního nářadí pro řemeslo a výrobu. Na trhu působíme od roku 1996 s centrálou v Liberci, nově provozujeme také internetový obchod s kvalitním nářadím známých a oblíbených značek. Jako jediní v České republice prodáváme část zboží v holandských aukcích za ceny, které si určíte vy sami.