Pro truckery

Vjezd do areálu letiště je hlavní branou označený jako TRUCKY, VIP a vystavovatelé. Při příjezdu probíhá elektronická registrace u přistavených návěsů. Dejte si pozor na správné zapsání všech údajů, ty se potom objeví ve všech oficiálních výsledcích. Nejpřesnější a nejrychlejší je předložit doklady. Správně si také zaregistrujte (pokud se chcete účastnit) ve které kategorii chcete být hodnoceni do soutěže o Nejhezčí truck. Dodávka, náklaďák, tahač nebo souprava.

Účastnický poplatek  je 609,-  + 15% DPH, celkem 700,- Kč za jedno vozidlo s řidičem.
Při registraci přes internet můžete využít objednávku i se spolujezdcem a zaplatit tak cenu jako v předprodeji tj. 861,- + 15% DPH celkem 990,- Kč za vozidlo s řidičem a spolujezdcem.

Zaplacením startovného získáváte:

– vjezd a parkování vozidla po celou dobu akce
– permanentku na celou akci pro řidiče
– možnost účasti ve Sprintu na 220 metrů, v Jízdě zručnosti a soutěži o Nejhezčí truck
– dárkovou tašku s prezenty partnerů, bulletin s programem a organizačními pokyny
– tričko TRUCKfest 2013
– samolepku Truckfest 2013 a registrační číslo na čelní sklo, které musí být po celou dobu akce řádně připevněné
– malou pamětní plastickou samolepku.
V každé tašce budete mít také pytel na odpadky.

Předplacené rezervace budou mít vyznačena na zemi svoje parkovací místa číslem shodným s variabilním symbolem platby. Při platbě na místě parkují vozidla podle pokynů pořadatelů.

Rychlost při pojíždění po areálu během celé akce je max. 10 km/h.

Přehlídka nejosvětlenějších vozidel v sobotu večer NENÍ přehlídkou gumování, které je výslovně zakázáno pod pokutou 20 000,- Kč. 

Během celé akce platí pod pokutou přísný zákaz vyjíždění mimo vyznačené plochy, zejména na hlavní vzletovou a přistávací dráhu pod pokutou 50 000,- Kč. Platí také zákaz jízdy pod vlivem návykové látky, zákaz jízdy po 20.00 hodině a zákaz troubení od 20.00 do 8.00 ráno po oba dny akce!

V areálu bude na čtyřech místech rozmístěno dostatečné množství mobilních toalet. Jako vždy budou také k dispozici sprchy s teplou vodou v mobilní buňce.

Spanilá jízda

V pátek večer pojedou na propagační jízdu za běžného provozu nejosvětlenější kamiony a US trucky. Trasa od letiště na Předměřice n L. a ČKD, Plačice na Opatovice a zpět do HK kolem malšovického stadionu na letiště.

V sobotu od 11.00 vyjíždí na Spanilou jízdu vybraných 60 vozidel. Účast na ní mají vozidla přihlášená do soutěže o Nejhezčí truck, po jednom vozidle přihlášených firem a vystavovatelů a US trucky.
Trasa: z letiště na Pouchov, doleva přes Vážní na křižovatku u Stoleté, u Tesly vlevo na okruh a na výpadovku na Pardubice. Otočení na nadjezdu u Makra a zpět stejnou trasou.

Nejhezčí truck

Pozor změna! V neděli v 10.30  budou vyhlášeny výsledky soutěže o Nejhezčí truck. 3 dodávky, 3 náklaďáky, 3 soupravy a 10 tahačů.
Do tohoto hodnocení budou zařazena vozidla, která během akce budou parkovat ve vyhrazeném sektoru E a která se zúčastní vyhlášení a předávání cen.
Nově chceme vyzkoušet i zařazení těch vozidel do soutěže, která budou parkovat v sektoru E pro Nejhezčí trucky ještě v neděli od 08.00 – 09.00
10.30 – vyhlášení výsledků o Nejhezčí truck
12.00 –  uzavření stánků, ukončení akce

Letos zvyšujeme finanční odměny, které obdrží vítězové k věcným cenám:

Dodávky – 1. místo – 2 000 Kč, 2 .místo – 1 500 Kč, 3. místo – 1 000 Kč
Náklaďáky – 1. místo – 2 000 Kč, 2 .místo – 1 500 Kč, 3. místo – 1 000 Kč
Soupravy – 1. místo – 2 000 Kč, 2 .místo – 1 500 Kč, 3. místo – 1 000 Kč

Tahače – 1. místo – 5.000,- Kč, 2. místo – 4.000,- Kč, 3. místo – 3.000,- Kč, 4. místo – 2.000,- Kč a 5. místo – 1.000,- Kč

PŘIHLÁŠKY / REZERVACE

Při platbě předem obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu daňový doklad.
Při platbě na místě si můžete vyžádat vytisknout příjmový doklad.