Doprava, logistika, spedice

Odkazy na weby dopravních společností. Pokud máte zájem o zařazení do databáze, registrujte firmu na Truckfest a odkaz budete mít zdarma. Případně kontaktujte info@truckfest.cz

Cannoneer group s.r.o.
Těžká přeprava, dopravní služby, kontejnerový servis. Nakládání s kovovými odpady, šrot, demolice, odstraňování staveb a technologických celků.Ekologická likvidace vyřazených transformátorů.
www.cannoneer.cz
Rodos V+J Teodoridis s.r.o.
Mezinárodní automobilová doprava a spedice, oprava a pneuservis nákladních i osobních vozidel, nonstop odtahová služba, hlídané parkoviště…
www.rodosvj.cz
Ivo Koželuh Suroviny Ivo Koželuh s.r.o.
Výkup, zpracování a prodej druhotných surovin, likvidace technologických celků.Přeprava kovového odpadu pomocí ocelových návěsů Hardox v tuzemsku i v zahraničí (především Spolková republika Německo), kontejnerový servis a jiné.
www.sik-kozeluh.cz
Metalsped s.r.o.
Společnost METALSPED s.r.o. patří již několik let mezi špičku v poskytování služeb v oblasti přepravy odpadů. Naší největší předností je individuální přístup k zákazníkům, dlouholeté zkušenosti v oboru a znalost trhu.
www.metalsped.eu
JMR spol. s r.o.
Firma se zabývá spedicí a dopravou volně loženého a paletovaného zboží v rámci evropské unie i mimo ní. Stěžejní jsou přepravy zemědělských komodit, krmiv,hnojiv a stavebních hmot.Nabízíme spolupráci založenou na kvalitě služeb.
www.jmr.cz